• info@duzeymuhendislik.com.tr
  • +90 224 250 28 06
  • İletişim
Hakkımızda
Hakkımızda

   
    Düzey Mühendislik A.Ş. bünyesindeki tecrübeli uzman kadrosu ve yetkin saha ekibiyle yangın algılama ve söndürme, iklimlendirme ve havalandırma sistemleri alanında hizmet veren köklü ve güvenilir bir firmadır.

   Hızla gelişen ve değişen dünyada, Düzey Mühendislik dünya standartlarına uygun son teknoloji ürünü en iyi çözümler sunmaktadır. Firmamız otomotiv, lojistik, tekstil, otelcilik, madencilik sektörleri gibi çeşitli firmalara yangın güvenlik, iklimlendirme ve havalandırma sistemleri alanında hızlı ve güvenilir hizmet vermektedir.

   Düzey Mühendislik tecrübeli mühendis kadrosu ve uzman saha ekibiyle beraber yangın güvenlik, iklimlendirme, havalandırma sistemleri alanında NFPA standartlarına uygun olarak projelendirme, tasarım, danışmanlık, kurulum, kurulum sonrası servis ve bakım hizmetleri sunar. Müşterilerine son teknolojiye sahip hidrolik hesap ve simülasyon programları, test cihazları ve FM, VdS, UL, ULC, Tokio Marine onaylı üst düzey kaliteye sahip ürünlerle hizmet vermektedir.

   Sektöründe öncü firmalardan biri olan Düzey Mühendislik A.Ş. giderek gelişen vizyonuyla kendi uzmanlık alanı bünyesinde yeni misyonlar yaratmaya devam edecektir.